Ventilatsioonisüsteem

  Tutvustus

  2013. aastast pakub Schiedel terviklikku ventilatsioonisüsteemi lahendust, mis toetab loomulikku õhuvahetust hoones. Schiedeli ventilatsioonisüsteem koosneb ventilatsiooniplokkidest, isereguleeruvatest väljatõmbeelementidest ning välisõhu sissevõtuelemendist. 

   

  Schiedeli ventilatsiooniplokid on valmistatud kergbetoonist, seinapaksusega 4 cm ja standardkõrgusega 33 cm. Neid saab kasutada nii  loomuliku kui ka mehhaanilise ventilatsiooni puhul. Kasutatava ventilatsioonikanali sisemõõduks on 12×17 cm ning tootevalikus on saadaval ühe-, kahe-, kolme- ning neljalõõrilised plokid.

  Schiedeli ventilatsiooniplokkide eeliseks on nende kerge, kiire ja lihtne paigaldus (3 plokki= 1 meeter korstent) ning seejuures saavutatav müravaba ja tuleohutu lahendus (A1 tuletundlikkuse klassi materjal). Ventilatsiooniplokid ise võtavad tänu nende väikestele välismõõtudele hoones vähe ruumi, lisaks ei vaja nad täiendavat ümbrist ning on seejuures lihtsalt viimistletavad.

  Schiedeli ventilatsiooniplokke võib kasutada nii eraldi kui ka kombineerituna koos suitsueemalduseks mõeldud korstnasüsteemi plokkidega.

  fc0d763a5d

  Õhu sissevõtuelement

  v2ljatombe-element_100x133

  Isereguleeruv väljatõmbeelement

  sisset6mbe-komplekt_100x71

  Plokk

  vent_plokid

  Thermosplitiga

  vent_plokid_ts